Autronic rozkládací pohovka v žlutozelené barvě: recenze modelu ASB-020 GRN

Autronic rozkládací pohovka ASB-020 GRN je právem považována za jeden z nejlepších modelů kategorie Click-Clack pohovek na trhu. Jeho elegantní design a praktické vlastnosti z něj činí skvělou volbu pro každý moderní i retro interiér.

Design a materiál

Tento model pohovky je vyroben v lehkém retro designu a čalouněný z pohledových stran, zadní strana opěradla je z černé technické tkaniny. Středně hrubý potah je v trendy žlutozeleném barevném odstínu a doplněn výraznými dekorativními čtvercovými vtahy na sedáku i opěráku. Takové kreativní prvky dokážou oživit místnost a podpořit moderní dekor.

Výplň pohovky je z kvalitní PU pěny, což zaručuje vysokou míru pohodlí a komfortu. Navíc je zpevněná ocelovými vlnovci a textilními popruhy, což garantuje trvanlivost produktu a dobrou podporu zádům.

Kostra pohovky je z masivního borovicového dřeva a překližky, což poskytuje odolnost proti poškození při častém používání. Nohy jsou kónické, čtvercového průřezu a jsou netradičně vyrobeny z masivní břízy a lakovány černým matným lakem, což je výrazný doplněk celkového designu.

Praktické vlastnosti

Autronic rozkládací pohovka ASB-020 GRN se může pyšnit funkcí Click-Clack, která umožňuje nejen kompletní horizontální rozložení pohovky, ale i postupné a několikanásobné naklápění opěráku. Pomocí tohoto systému lze snadno a rychle přeměnit pohovku na příjemné jedno nebo dvojlůžko.

Při kompletním rozložení se sedačka promění ve velmi pohodlné jedno nebo dvojlůžko o rozměru 179 x 105 cm ve výšce 42 cm od podlahy. To je velmi praktické zejména v případě, že potřebujete ubytovat hosty na víkend či delší dobu. Díky vysokému odporu proti vodě a oděru je navíc možné pohovku snadno udržovat v čistotě.

Rozměry

Rozměry Autronic rozkládací pohovky ASB-020 GRN jsou 204 x 81 x 85 x 42 cm. Tyto rozměry umožňují snadnou umístění pohovky do různých typů místností, od menších bytů až po rozlehlé apartmány.

Zkuste Autronic rozkládací pohovku ASB-020 GRN již dnes!

Pokud hledáte kvalitní a praktickou pohovku, která vypadá dobře a bude vydržet mnoho let, pak je Autronic rozkládací pohovka ASB-020 GRN tou správnou volbou pro vás. Vyzkoušejte ji již dnes a uvidíte, jak se stane příjemným doplňkem vašeho bytu nebo domu.

Tento produkt můžete zakoupit na nabytekprozivot.cz za velmi atraktivní cenu.

Autronic rozkládací pohovka ASB-020 GRN

Autronic rozkládací pohovka ASB-020 GRN - detail