Hoorns Tmavě zelená látková bouclé dvoumístná pohovka Tergi 110 cm – luxusní a elegantní kousek pro Váš obývák


Zajímavý designový kousek v moderním stylu

Pohovka Tergi se stane skvělým doplňkem Vašeho moderního interiéru. Její designový vzhled je zajímavý a originální. Kombinace čalouněného sedáku z bouclé látky a stabilní kovové podnože tvoří velmi atraktivní spojení.

Vhodná pro intenzivní využití

Pohovka Tergi není pouze krásným designovým kusem, ale také velmi praktickým. Díky vysokému martindale 100 000 je pohovka vhodná pro intenzivní využití a zaručí Vám dlouhou dobu životnosti. Výrobce tento model testoval v laboratoři a během testování byla pohovka vystavena vyššímu tlaku, aby se zjistilo, jak odolná je vůči opotřebení. Výsledek výzkumu byl více než uspokojivý, což znamená, že této pohovce můžete věřit.

Zútulní Váš interiér a dodá mu osobitou atmosféru

Pohovka Tergi bude vynikajícím doplňkem k Vášmu interiéru. Její luxusní vzhled dodá Vašemu domovu osobitou atmosféru a zútulní prostor. Pohovka má rozměry 110 x 76 x 81 cm, což je ideální velikost pro menší a střední místnosti. Tento model je k dispozici v moderním tmavě zeleném provedení, které dokonale ladí s jinými prvky v místnosti.

Čištění

Doporučujeme použít na čištění bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. V případě odstranění nečistot nebo odstranění skvrn můžete použít čisticí prostředek pro textil. Pohovku můžete také vysát pomocí vhodného nástavce. Pokud se budete pravidelně starat o Vaši pohovku, bude Vám sloužit mnoho let.

Hoorns Tmavě zelená látková bouclé dvoumístná pohovka Tergi 110 cm

Pro více informací a možnost zakoupení této krásné pohovky navštivte stránku www.interierio.cz.