Lamart Verre LT7028 – sklenice s objemem 1,5L

Skleněná čajová konvice, kterou využijete nejen na všechny druhy čajů, ale i pro přípravu teplých a studených nápojů.

Konvice obsahuje nerezové sítko pro sypké čaje, kousky ovoce nebo čajové bylinky. Madlo je vyrobeno z odolného plastu. Konvice je opatřena plastovým víčkem pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby. Konvice není varná.

Využití sklenice LT7028

Sklenice LT7028 je velmi univerzální a využijete ji na různé druhy nápojů. Můžete v ní připravit čaj, ale také kávu, nebo si v ní namíchat oblíbený studený nápoj. Díky jejímu objemu 1,5 litru oceníte skvěle i při přípravě nápojů pro více lidí nebo když máte návštěvu.

Nerezové sítko

Nerezové sítko na bázi mikroperforovaného plechu zaručuje dokonalý výsledek při přípravě sypkého čaje, čajových bylinek nebo kousků ovoce. Díky jemným děrám žádná částice se nevytříská z konvice a vaše nápoje budou vždy dokonale připravené.

Bezpečnostní varování

Při používání konvice Lamart Verre LT7028 dejte pozor na to, aby nedošlo k jejímu přehřátí nebo rozbití. Konvice Verre se nesmí používat na žádném zdroji otevřeného ohně, plynu ani elektrické energie. Při přípravě horkého nápoje použijte předem uvařenou vodu a nezakládejte si na to, že konvice bude schopna ji zahřát na požadovanou teplotu.

Zkrátka, pokud hledáte praktickou a zároveň stylovou sklenici na nápoje, Lamart Verre LT7028 je pro vás tou správnou volbou. Užijete si s ní dokonale připravené nápoje a zároveň získáte stylový doplněk do vaší domácnosti. Proto neváhejte a objednejte si ji nyní na isolund.cz.