MARIONET noční stolek v dubu monastery s 5 letou zárukou

Marionet noční stolek v barvě dubu monastery je jedním z nejprodávanějších kusů nábytku na trhu. Jeho rozměry jsou 49 x 42 x 34 cm, což z něj dělá ideální volbu do každé ložnice. A navíc, pojezdy zásuvek jsou kolečkové, takže pohyb stolekem je naprosto hladký a snadný.

Kvalitní materiál LTD.

Jak má být u každého nábytku, tak i u tohoto nočního stolku je použit kvalitní materiál LTD. Díky tomu se můžeš spolehnout na to, že bude dlouhodobě odolný a nepůsobí žádně nevkusně.

Dodání v demontu

Noční stolek Marionet ti bude dodán v demontu. To znamená, že si ho budete muset sami složit. Nicméně, s návodem, který bude součástí balení, to nebude žádný problém. A navíc, při samostatném složení si tak získáte větší přehled ohledně toho, jakým způsobem je stolek složen.

Záruka 5 let

Tento noční stolek si můžeš pořídit s klidným srdcem, protože má 5 letou záruku. Takže pokud by se něco se stolekem stalo, nemusíš se bát, že bys ho nebyl schopen reklamovat a vyměnit.

A jaká je cena tohoto nočního stolku? Na webu Brega.cz ho můžeš zakoupit za velmi přijatelných 2 790 Kč. A pokud navíc použiješ kód, který najdeš na webových stránkách https://www.brega.cz/produkt/marionet-nocni-stolek-dub-monastery-5-let-zaruka, získáš ještě větší slevu.

Noční stolek Marionet

Závěr

Noční stolek Marionet v barvě dubu monastery s 5 letou zárukou je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a praktický noční stolek, který vydrží po dlouhá léta. Díky jeho kolečkovým pojezdům se snadno pohybuje a díky svým rozměrům se hodí do každé ložnice.