Moderní zrcadlo Naturel s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm ZIL60LEDSE


Moderní zrcadlo Naturel s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm

Koupelnové podsvícené LED zrcadlo Naturel

Zrcadlo Naturel je moderní zrcadlo s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm, které se perfektně hodí do každé koupelny. Díky svému designu i kvalitě zpracování se stane dominujícím prvkem interiéru a zároveň slouží k pohodlnému upravování vlasů či kontrole líčení.

Koupelnové podsvícené kulaté LED zrcadlo nabízí možnost nastavení teploty svítivosti od 2700 – 6000 K, čímž si můžete přizpůsobit světelné podmínky dle Vašich aktuálních potřeb. Díky perfektnímu osvětlení dokáže zrcadlo Naturel kompenzovat nedostatečné denní světlo, a tím zvyšuje kvalitu Vašeho života.

Zrcadlo s LED osvětlením disponuje maximálním příkonem 13 W a svítivostí 936 Lumen, což zaručuje dostatečnou svítivost pro běžné použití.

Detail hliníkového rámečku

Proč si vybrat zrcadlo Naturel?

  • Moderní design – zrcadlo s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm se dokonale hodí do každé moderní koupelny
  • Přizpůsobení světelných podmínek – s teplotou svítivosti od 2700 – 6000 K si můžete přizpůsobit světlo dle aktuálních potřeb
  • Výkonnost – s příkonem 13 W a svítivostí 936 Lumen nabízí zrcadlo dostatečnou svítivost pro běžné použití
  • Materiálová kvalita – hliníkový rámeček šířky 60 cm zaručuje pevnost a odolnost zrcadla Naturel

Zrcadlo Naturel s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm je skvělou investicí pro každou moderní koupelnu. Neváhejte, pořiďte si zrcadlo Naturel nyní a získejte kousek luxusu do Vašeho bydlení!

Pohled na zrcadlo Naturel s LED osvětlením

Zrcadlo Naturel s LED osvětlením a hliníkovým rámečkem šířky 60 cm nyní za skvělou cenu!