Roztažitelný jídelní stůl WOOOD LANGE JAN: Kombinace elegancie a praktičnosti v černé barvě

Dřevěný ídelní stůl LANGE JAN od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD je dokonalým spojením elegance a praktičnosti. Navíc v černé barvě, která mu dodává moderní a stylový look.

Roztažitelný jídelní stůl WOOOD LANGE JAN

O PRODUKTU

Tento krásný velký kulatý stůl má 4 nohy z masivního broušeného dubu, na kterou navazuje kulatá deska ze stejného materiálu. Toto dubové dřevo je získáno ekologicky šetrným lesnictví a nese certifikát FSC.

Povrchová úprava celého stolu je černá barva, avšak s viditelnými letokruhy dubového dřeva. Samotnou jídelní desku lze rozšířit připojeným dřevěnými díly na velikosti 160cm nebo 200cm, čímž se z kulatého stolu stává stůl oválný. U takovéhoto stolu bude radost trávit společné večeře s celou rodinou a přáteli.

Více informací o produktu a jeho zakoupení najdete na nabytekhned.cz.

S ČÍM SLADIT

Tento krásný stůl zakomponujete do jakéhokoliv interiéru, od moderního bytu, po venkovské sídlo. Krásně zkombinujete s dřevěnými jídelními židlemi v podobném odstínu nebo s barevnými křesílky. Dokonalý interiér pak získáte doplněním dalšího nábytku v podobné černé barvě a to jak ve dřevě, tak i kovu.

Roztažitelný jídelní stůl WOOOD LANGE JAN v interiéru

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál desky: dubové dřevo
  • Barva desky: černá
  • Materiál nohou: dubové dřevo
  • Barva nohou: černá
  • Rozměry vxø / šxd: 75×120 cm bez rozšíření
  • Rozměry vxšxd: 75x120x160 až 200 cm s rozšířením

PÉČE A MONTÁŽ

Montáž tohoto stolu je nutno provést, ale s návodem, který je součástí balení, to bude hračka. Při péči o stůl se doporučuje chránit ho před extrémní vlhkostí a pravidelně otírat nečistoty suchým či vlhkým hadříkem.