Sada tří bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro pro dokonalou atmosféru

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Astra přináší vesmírný svět s potiskem hvězdné oblohy a planetami, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry

– 85 x 75 cm (2x)

– 195 x 75 cm

Tyto závěsy jsou ideální volbou pro každého malého astronauta, který sní o objevování vesmíru. Jejich krásný design a kvalitní provedení vás jistě nadchne.

Kromě toho, že tyto závěsy skvěle doplní interiér dětského pokoje, tak také pomohou vytvořit dokonalou atmosféru. Ať už si dítě chce prohlédnout hvězdnou oblohu před usnutím, nebo se chce probouzet do světa plného fantazie.

Nejdůležitější ale je, že tyto závěsy jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, což zaručuje nejen příjemný pocit při dotyku, ale také vysokou odolnost a trvanlivost.

Vzhledem k jejich vynikajícím vlastnostem se tyto závěsy stanou nejen doplňkem, ale také náhradou za plnohodnotné záclony.

Pokud tedy hledáte něco, co zpříjemní pobyt vašeho dítěte v jeho pokojíčku, není třeba hledat dál. Sada tří bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro je tady pro vás.

Sada tří bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro