Vintage bílá dřevěná bedýnka DIVERO o rozměrech 51 x 36 x 23 cm


Styl starých francouzských beden na víno

Vintage bedýnka DIVERO je kousek, který se hodí do každého domova. Tento unikátní kus se vyznačuje kvalitním zpracováním a čistým designem, který se bude hodit do všech interiérů – od moderních až po ty tradiční. Dřevěná bedýnka je ideální na skladování, ale také jako dekorativní doplněk.

Bedna ve stylu starých francouzských beden na víno se perfektně hodí na konstrukci polic, nábytku a dekorace. Díky svému minimalistickému designu se hodí do každého prostoru. Bedýnka může být použita jako noční stolek, stojan na boty, atd.

Materiál a výroba

Bedýnka DIVERO je vyrobena z kvalitního materiálu – Albacia Wood. To zaručuje pevnost a trvanlivost. Každá bedna je jedinečná, jedná se o čistě řemeslnou práci, takže může dojít k malým výkyvům v rozměrech. To však dodává bedýnce ještě více šarmu.

Kompletní balení obsahuje 1 bednu již smontovanou. Bedna má rozměry L 51,5 x 36,5 cm / výška 23,5 cm.

Použití a kreativita

Bedna DIVERO je ideální pro ukládání vašich „pokladů“, ale také k montáži na stěnu nebo jako dekorativní knižní police. Představivosti a kreativitě se meze nekladou. Vybudujte si vlastní skříňku z bedýnek VINTAGE nebo je použijte například jako noční stolek, stojan na boty.

Závěr

Pokud hledáte originální a zároveň praktický doplněk do svého domova, bedýnka DIVERO je tou pravou volbou. Její využití je téměř neomezené a navíc se jedná o kus, který si získá váš úsměv na tváři. Doporučujeme si bedýnku pořídit ještě dnes – právě zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/drevena-bedynka-vintage-divero-bila-51-x-36-x-23-cm.