Vonná svíčka Kave Home Fruit Tree 150 g: Osvěžující aroma pro vaše domácí prostředí


Osvěžující aroma pro vaše domácí prostředí

Přeneste se do vaší vysněné chatky na venkově a představte si procházku zahradou díky svíčce Kave Home Fruit Tree. Zaujme vás svou netradiční vůní pelargonie, bazalky a rajčatových listů. Svíčka vydrží hořet 30 hodin. Skleněnou nádobu ve svěží oranžové barvě je možné znovu použít nebo ji recyklovat. Přineste si domů vůni přírody.

Inspirativní aroma

Pelargonie, bazalka a rajčatové listy – tyto vůně jsou spojeny ve svíčce Kave Home Fruit Tree 150g. Tento originální mix vám nabídne nezapomenutelný zážitek a přenese vás do příjemného venkovského prostředí. Vůně je opravdu osvěžující a příjemná.

Jak svíčku používat?

Abyste si co nejvíce užili vůni z této svíčky, nejprve ji nechte hořet 2 hodiny. Pak ji můžete zapálit kdykoli budete chtít vytvořit příjemnou atmosféru.

Zakoupit svíčku

Pokud vás oslovila tato svíčka, můžete ji zakoupit na https://www.bestnabytek.cz/produkt/vonna-svicka-kave-home-fruit-tree-150-g.

Svíčka Kave Home Fruit Tree

Zakončení

Přineste si domů kousek přírody a užijte si příjemný zážitek s vonnou svíčkou Kave Home Fruit Tree 150 g. Její aroma vás jistě okouzlí a připomene vám venkovskou idylu.