Zahájen prodej závěsných LED svítidel o rozměru 35/35/120 cm


ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO, 35/35/120 cm – KOV/PLAST, BARVY STŘÍBRA – 1X27 50W 3600LM 1X6,3W 750LM – D/Š/V 35X35X120 CM

Moderní design pro váš interiér

Při zařizování nového bytu nebo při renovaci svého starého domova se snažíme o to, aby byl prostor co nejpříjemnější a zároveň dobře osvětlený. Proto bychom vám rádi představili novinku – závěsné LED světlo o rozměru 35/35/120 cm. Tento moderní zdroj světla poskytuje dostatečné množství světla pro větší místnosti a díky svému elegantnímu designu se dokonale hodí do každého moderního interiéru.

Závěsné LED svítidlo

Jednoduchá montáž a šetření s energií

Závěsné LED svítidlo lze snadno namontovat pomocí přiložených průvodců. Pokud nejste zvyklí na montáž svítidel, můžete se na nás kdykoliv obrátit s dotazy. Navíc, využití LED technologií zaručuje úsporu energie a nákladů na její provoz. Proto se nebojte investovat do svítidla, které vám bude sloužit mnoho let a zároveň nesnižuje výkon.

Montáž závěsného svítidla

Kvalitní materiály a dlouhá životnost

Závěsné LED svítidlo je kovové konstrukce se stříbrným plastovým krytem. Díky využití kvalitních materiálů, jako je hliník a plast, je svítidlo odolné proti vysokým teplotám a provoznímu vlivu. Navíc má dva zdroje světla – jednu 27,5 W E27 žárovku s celkovým výkonem 3600 lm a jednu 6,3 W LED žárovku s výkonem 750 lm. Díky tomu lze světlo snadno regulovat podle vašich požadavků a potřeb.

Závěsné LED svítidlo

Využijte speciální nabídky a zakupte závěsné LED svítidlo

Pokud jsme vás zaujali a hledáte vhodné svítidlo pro váš interiér, neváhejte a zakupte si závěsné LED světlo o rozměru 35/35/120 cm na naší internetové stránce. Můžete si vybrat z několika variant barev a objednávku odeslat kdykoliv. Díky speciálním nabídkám na našich stránkách můžete ušetřit při nákupu, tak neváhejte a vyberte si svůj nový zdroj světla již dnes!

Odkaz na eshop