Zrcadlo s osvětlením – nezbytnost moderní koupelny!


Jak na výběr:

Zrcadlo s osvětlením je dnes nezbytným prvkem návrhu moderní koupelny. Pokud se také chystáte na rekonstrukci, nedělejte tu chybu a vybírejte zrcadlo jako poslední položku.

Velikost a tvar

Zrcadlo by mělo být přiměřené velikosti koupelny a záleží i na vašich potřebách. Větší zrcadla totiž dokážou opticky zvětšit tuto místnost. Pokud máte méně místa, zvolte zrcadlo menší, ale s možností otáčení nebo svítidly na bocích.

Osvětlení

Osvětlení zrcadla je dalším důležitým faktorem při výběru. Nejlepší jsou LED pásky, které jsou energeticky úsporné a nespálí vám ruce. Nicméně, nešetřete kvalitou svítidel, protože špatně umístěné či slabé světlo vám bude vadit při úpravě líčení nebo péči o pleť.

Funkční prvky a design

Důležité jsou také funkční prvky, jako jsou regulační tlačítka nebo snadná údržba povrchu zrcadla. Pokud chcete, aby zrcadlo perfektně zapadlo do koupelny, zvolte designově zajímavý model.

Při výběru zrcadla s osvětlením nespěchejte a věnujte pozornost každému kritériu. Pokud si nejste jistí, obraťte se na odborníka z oboru interiérového designu. Na adrese equinoxe.cz najdete kvalitní nabídku zrcadel na míru a dalších designových prvků pro koupelny či jiné interiéry.