Bílý nástěnný háček Wenko Cat – praktický doplněk s kočičími motivy

Praktických nástěnných háčků není nikdy dost. Pokud potřebujete v koupelně trochu více místa pro ručníky, jde o ideální volbu. Tento praktický doplněk od značky Wenko se navíc obejde bez vrtání. Ke zdi ho přiděláte pomocí účinné přísavky.

Stylový design Bílý nástěnný háček Wenko Cat

Bílý nástěnný háček Wenko Cat se pyšní velmi stylovým designem. Na jeho povrchu se nacházejí menší a větší kočky, což z něj dělá kousek, který se bude hodit nejen do koupelny s kočičí tématikou.

Testovat jeho přilnavost můžete prakticky kdekoliv. Pokud vám na prvý pokus nevyhovuje, není problém ho odejmout a přidělat na jiné místo.

Jak nástěnný háček Wenko Cat používat?

Používat nástěnný háček Wenko Cat je snadné a intuitivní. Jeho instalace netrvá více než pár vteřin. Pouze nalepte přísavku na zeď a háček se velmi rychle a spolehlivě přidělí.

Pro jakýkoliv účel vám tedy poslouží skvěle. Může sloužit jako háček na ručníky, oděvy, kabelky nebo kdekoliv jinde, kde vám trochu více místa může hodit.

Tak si už jen vyberte, kde ho umístíte a jak jej budete používat a máte více místa a krásný doplněk do vaší koupelny.

Bílý nástěnný háček Wenko Cat

Chcete si objednat Bílý nástěnný háček Wenko Cat a získat více místa v koupelně? Neváhejte a zařiďte si jej co nejdříve. Otec rodiny si na tuto drobnou investici brzy zvykne.