ELTAP Rohová sedací souprava GIOVANNI v pravé variantě s potahem Soft 66


ELTAP Rohová sedací souprava GIOVANNI

Kvalitní a pohodlná sedací souprava pro každou domácnost

je nejen kvalitní a pohodlná, ale také elegantní a vkusná. Kostra sedací soupravy je vyrobena z kombinace tvrdého a měkkého dřeva, což jí dodává pevnost a stabilitu. Výrobce na pérování sedáku použil kvalitní pružiny faliste, které zaručují pohodlné sezení i ležení.

ELTAP sedací souprava GIOVANNI

Výplň sedáku a opěrek je z kvalitní polyuretanové pěny, která zaručuje maximální pohodlí a odolnost v průběhu let. Na výběr máte jak levou, tak pravou rohovou variantu. Na obrázku s rozměry níže je varianta levá.

ELTAP sedací souprava GIOVANNI

Sedací soupravu lze jednoduše rozložit a využít tak pro příležitostné přespání. Navíc disponuje praktickým úložným prostorem ve středové části, kde si můžete uložit polštáře, deky či jiné věci.

Její design podtrhují elegantní kovové nožky v oválném provedení, které jí dodávají moderní a nadčasový vzhled. Díky čalouněným zádům se skvěle hodí i do prostoru a bude se líbit každému, kdo ocení kvalitu a vkusné provedení.

Rozměry sedací soupravy jsou 232 x 163 cm, což jí dodává dostatek prostoru pro celou rodinu či hosty. Navíc je k dispozici v mnoha různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíc líbí a dokonale zapadne do vašeho interiéru.

Zveme vás k nákupu ELTAP Rohové sedací soupravy GIOVANNI s potahem Soft 66 a uvítáme vás jako spokojené zákazníky. Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Pro více informací a nákup navštivte naši stránku:

ELTAP Rohová sedací souprava GIOVANNI pravá varianta s potahem Soft 66