Expedo Komoda ARMARIA K160 – praktické úložiště v moderním bílém designu

Expedo Komoda ARMARIA K160 je moderní a praktické úložiště pro každého, kdo potřebuje skladovat své věci. Komoda je vyrobena z kvalitního materiálu o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. To zaručuje, že komoda je chráněna proti mechanickému poškození a vlhkosti a bude v perfektním stavu i po dlouhé době používání.

Komoda ARMARIA 2D4SZ

Komoda ARMARIA 2D4SZ je rozdělena do čtyř zásuvek a dvou dvířek. Úložný prostor za dvířky je rozdělen na dvě části poličkou. To umožňuje uchovávat věci v různých velikostech a snadno je najít, když jsou potřeba. Komoda také nabízí spoustu místa pro odkládání a samozřejmě skládání věcí, které jsou často používány jako oblečení, knihy, dokumenty a další věci.

Vyberte si dekor

Expedo Komoda ARMARIA K160 je k dostání jak v matných, tak i v lesklých dekorech. Vše záleží na vašem vkusu a estetických preferencích. K dispozici jsou různé varianty barev, aby bylo možné výběr přizpůsobit jedinečnému stylu každé místnosti.

Pokud hledáte moderní a funkční úložiště, je Expedo Komoda ARMARIA K160 tou pravou volbou pro vás. Pokud si přejete zakoupit tento produkt, mířte na www.naradi-cz.cz.

Závěr – Použité materiály

Veškeré materiály použité na výrobu Expedo Komoda ARMARIA K160 jsou kvalitní a odolné. Jsou vyrobeny z LTD a PVC, aby zajistily maximální ochranu proti poškrábání a poškození. Tyto kvalitní materiály poskytují vysokou úroveň odolnosti a spolehlivosti. Ať již potřebujete úložný prostor pro oblečení, dokumenty nebo knihy – tato komoda je skvělým řešením.