Malé stolky – praktické řešení balkonového posezení


Úvod

Stolky jsou nedílnou součástí jakéhokoli posezení. Na balkoně si však může být složitější vybrat ten pravý. Zejména pokud je balkon prostorově omezený. Malé stolky jsou v tomto případě ideálním řešením. Umožňují nám snadno poposit, bez toho, abychom museli improvizovat s velkou nábytkovou soupravou.

Typy malých stolků

Malé stolky jsou vyráběny v různých materiálech a stylech. Můžete si z nich tak vybrat ten, který nejlépe zapadne do vašeho bytu nebo balkonu. Naleznete je v mnoha dekorech, dřevěných, kovových nebo novodobých plastových. Pokud se rozhodnete pro plastové stolky, vybírejte kvalitní zboží, které nebledne na slunci a odolává nárazům.

Dřevěné stolky

Dřevěné stolky jsou často vyhledávané pro svůj rustikální nebo vintage vzhled. Jsou zároveň trvanlivé a pevné, takže si budete moci užívat vašeho stolku dlouhá léta. Podle toho, z čeho je stůl vyroben, se pohybuje cena dřevěných stolků. Pokud toužíte po elegantním vzhledu, zvažte například stolky z mahagonového dřeva. Pokud preferujete rustikální styl, zase zvažte stoly z dubového dřeva.

Kovové stolky

Kovové stolky zas vynikají svou praktickostí a pevností. Často bývají i skládací, takže se velmi dobře hodí pro posezení na balkoně. Díky odolnosti kovu si můžete být jistí, že váš stůl bude trvanlivý a zvládne i náročné počasí. Kovové stolky jsou průměrně cenově dostupné, takže si je může dovolit spousta lidí.

Plastové stolky

Plastové stolky si získali oblibu hlavně pro svou lehkost, snadnou údržbu a nízkou cenu. Jsou vhodné do venkovního prostředí a ideální pro balkony, na kterých nebývá tolik místa. Pokud ale chcete pořídit plastový stůl, měli byste zvolit kvalitní produkt, který bude odolný i vůči počasí a bude mít ochranu proti UV záření.

Kam stůl umístit na balkóně?

Velikost balkonu určí, jaký typ stolu se na něj vejde. Pokud se jedná o menší balkon a nemáte kde uchytit velký stůl, malý stolík můžete umístit na jednom z rohů balkonu. Takto ušetříte nejen místo, ale celkový design balkonu bude působit harmonicky a útulně.

Je-li balkon prostorný a máte více nábytku, umístěte stůl doprostřed balkonu. Takto si naplno užijete posezení na balkoně, a to i v případě, že si přijdete s návštěvou.

Závěr

Malé stolky jsou praktickým řešením pro balkonové posezení. Vyberte si typ stolu, který vám bude vyhovovat a kde najdete nejlepší nabídky? Na adrese itema.cz.

Kde nakoupit stolky

Kvalitní malé stolky naleznete na specializovaných internetových obchodech. Dobrou variantou je například náš obchod itema.cz, kde naleznete kvalitní zboží za skvělé ceny. Vyberte si z naší široké nabídky různých typů stolků a najděte pro sebe ten nejlepší.