Dřez Blanco Metra 6 S – elegantní kousek do kuchyně v provedení aluminium


Jeden z nejdůležitějších prvků v každé kuchyni je určitě dřez. Vybrat si ten správný může být náročné, ale pokud hledáte kvalitu a design v jednom, pak je pro vás ideální volbou dřez Blanco Metra 6 S.

Dřez Blanco Metra 6 S

Provedení v barvě aluminium

Tento granitový dvoudřez s odkapávačem se vyznačuje elegantním provedením v barvě aluminium a bude skvěle ladit s moderním interiérem vaší kuchyně. Navíc, dřez je vyroben ze slitiny mramoru a pryskyřice, takže vám zaručí trvanlivost a odolnost vůči poškrábání a teplotě.

Dřez Blanco Metra 6 S - Barva aluminium

Montáž na pracovní desku o rozměru 100×50 cm

Dřez je určen pro montáž na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a má hloubku 19 cm. Je tedy vhodný pro montáž do skříňky o šířce 60 cm. Jednoduchá instalace díky přibaleným montážním prvkům vám usnadní celý proces a dřez bude připraven k okamžitému použití.

Montáž Dřezu Blanco Metra 6 S

Design, který osloví

Designové prvky jsou někdy to, co udělá z obyčejného výrobku nezaměnitelný kousek, a to určitě platí i pro dřez Blanco Metra 6 S. Jeho čisté linie, elegantní barva a praktické rozměry vám nabídnou nejen optimální funkčnost, ale i estetický zážitek. Tento dřez určitě oživí každou kuchyni.

Závěr

Dřez Blanco Metra 6 S je skvělým způsobem, jak zmodernizovat vaši kuchyň a získat kvalitu a design v jednom. Granitový dvoudřez s odkapávačem v barvě aluminium je ideální pro každou moderní kuchyni a jednoduchá montáž vám usnadní celý proces. Pokud chcete pořídit kvalitní a odolný dřez s atraktivním designem, pak je pro vás dřez Blanco Metra 6 S tím pravým řešením.

Zde si můžete zakoupit dřez Blanco Metra 6 S:

Drez Blanco Metra 6 S – Aluminium