Zelený koberec Narma Moka Olive – ideální pro oboustranné použití, rozměry 80 x 250 cm

Stačí jeden krok a vaše nožky budou vědět, že koberec značky Narma je ten pravý. Pak se stačí okem zaměřit na jeho design, a bude vyhráno. Tento designový kousek je totiž oboustranný a vyroben z příjemných materiálů velmi pečlivým a kvalitním způsobem. Ve výsledku jde tedy o ideální koberec, který zkrášlí domov jedna radost.

Proč právě koberce značky Narma?

Koberce značky Narma jsou vyráběny v estonské Lihule už od roku 1992. Díky léty nasbíraným zkušenostem a neustálým inovacím patří mezi špičky v oboru.

Co se designu týče, vsází značka Narma především na zajímavé vzory.

Tyto koberce nejsou jen tak ledajaké. Jsou oboustranné a je jen na vás, kterým vzorem zrovna ozdobíte svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Strany se od sebe díky vzorům liší, ovšem i tak si drží designovou podobnost.

Hlavním materiálem každého kousku je vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Pro ty, koho zajímá i praktická stránka věci, je dobré vědět, že koberec není protiskluzový. Nicméně je možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky, která tuto vlastnost zajišťuje.

Není pochyb o tom, že zelený koberec Narma Moka Olive rozzáří váš domov a dodá mu výjimečnou atmosféru, kterou si budete užívat mnoho let. Pokud vás tento kousek zaujal, můžete si ho zakoupit na srovnavacnabytku.cz.

Koberec Narma Moka Olive

Koberec Narma Moka Olive

Koberec Narma Moka Olive