Rohlíková sedací souprava Toronto v ekologické kůži světle šedé a bílé s pravým zapojením


Rohlíková sedací souprava Toronto

Popis produktu

je výjimečným kouskem nábytku pro váš obývací pokoj. Souprava je vyrobena z kvalitní ekologické kůže, která vypadá velmi přirozeně a hezky ladí s moderním interiérem. Rozkládací rohová sedací souprava TORONTO nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu i hosty. Díky počtu sedadel můžete využít soupravu nejen k odpočinku, ale také k odpolednímu čtení, sledování televize nebo posezení s přáteli při skleničce vína.

Nábytek je velmi pohodlný a ergonomický. Posezení je neuvěřitelně měkké a pohodlné a díky velkému počtu polštářů i opěrek se budete cítit jako v bavlnce. Rozkládací mechanismus je velmi snadno ovladatelný a souprava se dá přeměnit na velkou postel během několika vteřin. Díky tomu se hodí k nočnímu přenocování a může sloužit jako náhrada za klasickou postel.

Technické specifikace

  • Rohlíková sedací souprava Toronto v ekologické kůži
  • Světle šedá a bílá barva
  • Pravé zapojení
  • Rozměry: 240×200 cm
  • Materiál: ekologická kůže
  • Rozkládací mechanismus
  • Počet sedadel: 4

Pokud hledáte pohodlný a stylový nábytek do vašeho obývacího pokoje, neměli byste naše rohlíkovou sedací soupravu Toronto minout. Věříme, že si ji zamilujete tak jako my a budete si na ni rádi usedat.

Rohlíková sedací souprava Toronto v rozevřené podobě

Pořiďte si vysněný nábytek pro svůj obývací pokoj z pohodlí vašeho domova. Naše rohlíková sedací souprava Toronto vám nabízí nejen moderní design, ale také pohodlí a praktičnost. Sledujte náš web a objevte další krásné kousky nábytku pro vaše bydlení.

Zajímá vás naše rohlíková sedací souprava Toronto? Navštivte naši webovou stránku a objednejte si ji s dopravou zdarma až k vám domů. Rohlíková sedací souprava Toronto je skvělým řešením pro váš obývací pokoj i pro noční přenocování hostů. Neomezujte se a pořiďte si kvalitní a moderní nábytek za rozumnou cenu.