Oslnivá barevná umyvadla pro moderní koupelny


Vzhled

Barevná umyvadla jsou velkým trendem poslední doby. Jsou to zajímavé a originální kousky, které mohou zpříjemnit každou koupelnu. Budete se cítit jako v luxusním wellnes centru. Navíc se jedná o dokonalé umyvadlo pro ty, kteří chtějí koupelně dodat osobitost a originalitu. Umyvadlo se stane středobodem koupelny, na které se všechny oči naběhnou.

Vyberte si správnou barvu

Důležité je správně vybrat barvu, aby umyvadlo dokonale ladilo s barvou stěn a koupelnového nábytku. Doporučujeme tmavší odstíny, jako například tmavě modrou nebo zelenou. Ty dokáží sázet na kontrast, který udělá z Vaší koupelny unikátní prostor. Pokud máte ale radi klasičtější design, můžete zvolit i jemnější odstíny, jako například růžovou či pastelově modrou. Je důležité myslet na to, aby barvy ladily a koupelna pak působila sladěně a profesionálně.

Kombinování s ostatním nábytkem

Při výběru barevného umyvadla je důležité myslet i na kompatibilitu s ostatním koupelnovým nábytkem. Pokud máte například velké sklo dlažby, může být efektní zvolit jednoduché, elegantní umyvadlo, které bude působit jako vyvážený kontrast k dominantnímu vzoru. Pokud se rozhodnete pro umyvadlo s intenzivním odstínem, bude lepší zvolit čisté linie a minimalistický design, aby umyvadlo nebylo s ostatním nábytkem v přemíře. Barevná umyvadla si žádají větší pozornost při ostatním koupelnovým nábytku, proto by vám měl být celkový design koupelny zcela jasný.

Cena

Ceny se liší podle rozměrů, stylu a materiálů. Nicméně, koupit si nové umyvadlo může stát mnoho peněz. Proto je dobré zvažovat, zda si takový kus do své koupelny opravdu pořídíte, nebo použijete například dekorační kusy, aby koupelna získala více výrazu. Pokud se ale rozhodnete pro nového krasavce, nezapomeňte, že dlouhodobě se jedná o investici.

Pro více inspirace a výběr přibližně třiceti různých druhů barevných umyvadel klikni na tento odkaz.