Stropní svítidlo Joline od Markslöjd ve stříbrné barvě s rozměry 28×28 cm


Značka Markslöjd

Markslöjd je švédská značka se silným zaměřením na domácí osvětlení. Výrobky této značky jsou kvalitní a designově propracované. Stropní svítidlo Joline je jednou z jejich nejpopulárnějších položek.

Popis svítidla

Stropní svítidlo Joline od Markslöjd je moderní kruhové svítidlo, které má rozměry 28×28 cm. Je vyrobeno ze stříbrného kovu, což dodává celému svítidlu elegantní a sofistikovaný vzhled. Tento kousek osvětlení je ideální pro moderní interiéry.

Zvláštní vlastnosti

Joline je velmi praktické svítidlo. Má výkon 40 W, což znamená, že bude svítit dostatečně pro mnoho různých situací. Díky svému designu poskytuje velmi rovnoměrné osvětlení celého pokoje. Samozřejmostí je také možnost snadné montáže na strop.

Odkaz na nakupující portál

Chcete si zakoupit stropní svítidlo Joline od Markslöjd ve stříbrné barvě v rozměru 28×28 cm? Navštivte nákupní portál nabyteklevneji.cz, který Vám nabízí tento výrobek za velmi výhodnou cenu.

Využití v interiéru

Díky svému modernímu vzhledu a stříbrné barvě, Joline perfektně zapadne do mnoha místností. Můžete ji umístit třeba do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice nebo do dětského pokoje. Jeho rovnoměrné osvětlení z něj dělá skvělé svítidlo pro každodenní použití.

Závěr

Stropní svítidlo Joline od Markslöjd ve stříbrné barvě 28×28 cm je skvělým kouskem osvětlení, který dodá Vašemu domovu moderní a elegantní vzhled. Koupě Joline na nákupním portálu nabyteklevneji.cz Vám umožní zakoupit tento kvalitní výrobek za velmi výhodnou cenu. Ať už hledáte svítidlo pro jakoukoliv místnost, určitě neváhejte a zkuste si pořídit právě tento kousek.